Close

Nasz zespół

eg

Edyta Górna

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem.
Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała na licznych kursach i konferencjach. Jest wszechstronnym lekarzem, czuje się komfortowo we wszystkich gałęziach stomatologii - od zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji (leczenia kanałowego) po leczenie chirurgiczne i protetyczne.
Pełna empatii, potrafi kompleksowo pomóc każdemu pacjentowi. Prywatnie uwielbia góry, jeździ na rolkach i nartach. Wolne chwile spędza czytając książki, najbardziej lubi te "z dreszczykiem".
dr2b

Aleksandra Wątorska

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej, psycholog.
Jej ulubioną dziedziną jest stomatologia zachowawcza i estetyczna. Jest dokładna i cierpliwa, każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu i uwagi, a zabiegi przebiegają w przyjaznej atmosferze, bez stresu i bólu.

Lubi pracę z dorosłymi i dziećmi, które darzy szczególną sympatią. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Interesuje się psychologią głównie z dziedziny negocjacji , komunikacji i różnic kulturowych. Lubi podróżować, fotografować i projektować albumy.
dr

Błażej Marcjan

Lekarz dentysta, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jego zainteresowania zawodowe to stomatologia zachowawcza, endodoncja - czyli leczenie kanałowe, protetyka i chirurgia stomatologiczna, w której zakochał się na stażu podyplomowym. Lubiany zarówno przez dzieci jak i dorosłych Pan doktor charakteryzuje się ogromną empatią, cierpliwością i dokładnością wykonywanych procedur. Gadżeciarz, lubiący wykorzystywać wszelkie nowinki techniczne, które udoskonalają i ułatwiają pracę stomatologa. Pan Doktor stawia na nieustanny rozwój zawodowy uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii. Prywatnie zapalony gracz gier komputerowych oraz sportów zespołowych. Lubi dobrą książkę zwłaszcza z dziedziny fantastyki.

Olga Cieślewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna
Uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach gdzie zdobywała i doskonaliła swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach higienizacyjnych w obrębie jamy ustnej. Jest słońcem zespołu. Uśmiechnięta i pełna energii potrafi jak nikt inny załagodzić stres przed wizytą u stomatologa. Słynie z delikatności i skrupulatności w pracy z pacjentami. Uwielbia sztukę i dobrą muzykę.

Małgorzata Knietsch

Asystentka stomatologiczna

Andrzej Operacz

Chirurg , implantolog